Przejdź do treści

Współpraca

Zainwestuj w nasz rozwój!

Klub AOZ Rzeszów działający przy Stowarzyszeniu „Aktywni od zaraz” to miejsce, gdzie pod czujnym okiem wykwalifikowanych trenerów szkoli się nadzieja Polskiej Siatkówki. Za nami rozwojowa historia, a przed nami ambitna przyszłość. AOZ to grupa pasjonatów, ambitna młodzież tworząca świetną atmosferę i walka o najwyższe cele. AOZ to marka o dobrym potencjale wizerunkowym i biznesowym, za którą przemawiają sukcesy i obecność na najważniejszych młodzieżowych rozgrywkach w regionie.

Badania pokazują, że sport jest doskonałą formą rozrywki i kształcenia dla dzieci. Poprzez współzawodnictwo najmłodsi uczą się pokory, wiary we własne umiejętności oraz rywalizacji. Uczestniczą w wielu turniejach, zawodach i ligach. Ale przede wszystkim aktywnie spędzają czas, podróżują i poznają mnóstwo wartościowych osób.

Konsumenci natomiast chętniej identyfikują się z markami, które kojarzą pozytywne emocje, a bez wątpienia do nich zalicza się sport, w szczególności siatkówka w wykonaniu najmłodszych. Zachęcamy do wykorzystania panującego trendu i zapoznania się z możliwościami jakie oferuje klub siatkarski AOZ Rzeszów.

Dziękujemy obecnym Sponsorom i Partnerom klubu za ich wkład i zaangażowanie w rozwój naszej drużyny, a tych z Państwa, którzy chcą promować swoją markę poprzez siatkówkę,  zapraszamy do współpracy!

Każda działalność wiąże się z potrzebami finansowymi. Zarząd Klubu stawia przed sobą ambitne plany rozwoju. Jesteśmy świadomi jednak, że bez pomocy ludzi dobrej woli będą one trudne do zrealizowania. Dlatego też zwracamy się do państwa firmy uprzejmą prośbą o wsparcie naszej działalności w postaci środków pieniężnych lub zakupu niezbędnego sprzętu.

Co oferujemy w zamian?

Stała ekspozycja w mediach

ekspozycję logo firmy oraz promocję na oficjalnej stronie internetowej klubu, stowarzyszenia oraz w mediach społecznościowych

Ekspozycja na strojach sportowych

ekspozycję logo firmy na koszulkach i strojach sportowych zawodników (przy pomocy w ich zakupie)

Możliwość wykorzystania naszego wizerunku

możliwość wykorzystania naszych drużyn w celu skutecznego promowania współpracujących z nami podmiotów

Wdzięczność

podziękowanie za wsparcie Klubu

Rosnąca grupa odbiorców

większa widoczność w regionie zapewni rozgłos i rozpoznawalność firmy

Pozytywny wizerunek

wsparcie Stowarzyszenia pozytywnie wpływa na wizerunek firmy

Jednocześnie  sponsor, darczyńca stanie się automatycznie członkiem tzw. honorowym klubu. Daje to możliwość uczestniczenia w posiedzeniach. Zarządu oraz prawo do uzyskania pełnej informacji na temat sposobu wykorzystania ofiarowanej pomocy.
Sponsoring pojmujemy jako obustronne zaufanie oraz jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Wierzymy, że sponsoring z Państwa strony będzie służyć promocji wizerunku firmy. Nam natomiast wszelka pomoc pozwoli na zrealizowanie ambitnych celów sportowych, organizacyjnych i infrastrukturalnych.
Pragniemy także zwrócić uwagę, iż zapisy ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych umożliwiają odliczenie od podstawy opodatkowania darowizny przekazanej na rzecz Stowarzyszenia „Aktywni od zaraz” w Rzeszowie (Klub AOZ Rzeszów) o wysokości 6%.
Wysokość wydatków poniesionych na powyższe cele ustala się na podstawie dokumentów stwierdzających ich poniesienie. Dokumentem tym jest w przypadku darowizny pieniężnej – dowód wpłaty na rachunek bankowy obdarowanego, a w przypadku darowizny innej niż pieniężna (np. zakupiony na rzecz klubu sprzęt sportowy) – dokument, z którego wynika wartość darowizny.
Podstawa prawna:
Ustawa o podatku dochodowym od osób prawnych z dnia 15 lutego 1992r.
Jednocześnie informujemy, iż Klub w przypadku pozyskania sponsorów będzie się starał o uzyskanie statusu Organizacji Pożytku Publicznego, co umożliwi zainteresowanemu o przekazywanie jednego procenta podatku na nasze konto.

Sponsorzy i Partnerzy