Przejdź do treści

W tamtym tygodniu nasze młode zawodniczki AOZ – MOS Rzeszów z kl. IV. brały udział w Wojewódzkim Półfinale Mini-Siatkówki „KINDER” w kategorii Dwójek

W tamtym tygodniu nasze młode zawodniczki AOZ – MOS Rzeszów z kl. IV. brały udział w Wojewódzkim Półfinale Mini-Siatkówki „KINDER” w kategorii Dwójek, który odbył się w Dukli.
Brakło niewiele, bo do Finału Wojewódzkiego kwalifikowało się pierwsze 4 zespoły, a nasz zespół w składzie: Julia Woś, Nina Szwagiel i Dagmara Amlicka) zają V miejsce.
Mimo wszystko, dziewczynkom dopisywał humor😍. Jestem pewien, że turniej ten jest kolejnym ich doświadczeniem i zaprocentuje w niedalekiej przyszłosci.
Dziękujemy organizatorom i wszystkim zespołom za stworzenie siatkarskiego święta w sportowej atmosferze.
Życzę powodzenia…