To był turniej pełen emocji! 

Nasza drużyna kinderek w kategorii czwórek pokazała dziś ogromny charakter i serce do walki. Mimo trudnego startu dziewczyny potrafiły się odbudować, wrócić do swojej gry i wywalczyć awans do Finału Wojewódzkiego Kinder Joy of Moving awansując z 2 miejsca! 

Brawo za walkę, determinację i świetną postawę na boisku — jesteśmy z Was dumni! 

Gratulacje dla wszystkich drużyn za sportową atmosferę i rywalizację na wysokim poziomie, a także podziękowania dla Łańcuta za organizację turnieju 